شیرین کننده بدون کالری

شرکت استویا نیچرا با هدف تخصص یافتن در تولید و بازاریابی محصولاتی که از گیاه استویا ربودیانا برتونی (به ویژه استویول گلیکوزیدها) بدست می آیند، در اوایل سال 2006 تاسیس گردید و در این مدت بطور انحصاری محصولات حاوی استویا ربودیانا و استویول گلیکوزیدها را با بالاترین کیفیت برای صنایع غذایی، مکمل های غذایی طبیعی و شیرین کننده های طبیعی تولید نموده است. 
محصولات شرکت استویا نیچرا برای صنایع و مصرف کنندگان امروزه بخاطر کیفیت بالایشان شناخته شده هستند و در کشورهای بسیاری به فروش می رسند. 
شرکت اهدا دارو به عنوان نماینده انحصاری استویا نیچرا فرانسه در ایران، در زمینه فروش و بازاریابی محصولات این شرکت فعالیت می نماید.

نمایش فیلم

شیرین کننده استویا

شیرین کننده استویا


قیمت : 350,000 ریال

امتیاز : 100

موجودی : 22

اضافه به سبد

گیاه استویا با نام علمی Stevia Rebaudiana بومی آمریکای جنوبی بوده و قرنهاست که توسط مردم این منطقه بعنوان شیرین کننده مصرف می شود. این شیرین کننده طبیعی جایگزین بسیار خوبی برای شکر بوده و بدلیل اینکه در سیستم گوارشی جذب نمی شود و کالری زا نیست، برای افراد دیابتی، افراد چاق و افرادی که به میزان دریافت کالری روزانه خود اهمیت می دهند، مناسب میباشد. همچنین برخلاف شیرین کننده های مصنوعی مانند آسپارتام و ساخارین، فاقد عوارض جانبی است.

شیرین کننده صد درصد طبیعی 
تهیه شده از عصاره برگ گیاه استویا 
بدون مواد نگهدارنده، رنگ و طعم دهنده های مصنوعی 
بدون کالری و قند
مناسب برای افراد دیابتی  
ایده آل برای افرادی که مراقب وزن خود هستند
قابل استفاده در انواع غذا، شیرینی و نوشیدنی های سرد و گرم 
 
اریتریتول و زایلیتول (با منشا طبیعی گیاهی)، عصاره برگ استویا 
هر ساشه 1 گرمی معادل 5 گرم شکر یا یک حبه قند است. 
میزان مصرف روزانه حداکثر 2 ساشه به ازای هر 10 کیلوگرم وزن بدن است. مثلا یک فرد 60 کیلوگرمی می تواند روزانه حداکثر 12 ساشه مصرف کند.
در صورت استفاده از سایر مواد غذایی حاوی استویا، مقدار استویا موجود لحاظ و متناسب با آن از میزان کمتری از این محصول استفاده نمایید.
 اگر در دوران بارداری یا شیردهی هستید یا داروی خاصی مصرف می کنید، قبل از استفاده با پزشک خود مشورت نمائید. 
در دمای اتاق و جای خشک نگهداری شود.
 
هر جعبه حاوی 50 ساشه 1 گرمی