اخبار
1397/03/20 09:54

ما بر آن عهد که بستیم هستیم

29 مهر 1393 ؛ صدور مجوز بازاریابی شبکه ای برای یازدهمین شرکت؛ یعنی سیمرغ عصر تجارت. شروع حرکت در مسیری پر از پیچ های فراوان...
آغاز به کار حرفه ای و قدرتمند شرکت سیمرغ توجه همگان را به خود جلب نمود، شروعی دانش محور و اخلاق مدار؛ سیمرغ درهمان شروع به واسطه تفاوت موجود در ساختار خود جهشی چشمگیر در فروش را شاهد بود! فروش 15 میلیاردی آن هم در طی سال اول شروع! هنر نمایی یک علامت سوال بزرگ به نام سیمرغ در ذهن جویندگان موفقیت، راجر بنیستر بازاریابی شبکه ای ایران کار خود را شروع کرده بود! کسب افتخاراتی بز رگ و بنیان نهادن اولین های بسیار در این صنعت:

ثبت اولین شرکت بازاریابی شبکه ای ایرانی با نام ققنوس در مهد بازاریابی شبکه ای آسیا یعنی مالزی راه اندازی اولین فروشگاه های فیزیکی بازاریابی شبکه ای در ایران
صدور کارت های بانکی شناسه دار برای اولین بار در تاریخ بانکداری ایران
بازدید رسمی اولین تیم بازاریابی شبکه ای ایرانی از شرکت AmWay در مالزی
راه اندازی 50 دفتر نمایندگی رسمی در سرتاسر ایران فقط و فقط طی یکسال
و...
شاید اگر بر همان روش های روز نخست تکیه می شد امروز سیمرغ بر بلندای افتخار بازاریابی شبکه ای ایران ایستاده بود، شاید
اگر قانون مداری و رعایت اصول اخلاقی در مدیران شرکت سیمرغ فقط کمی کمرنگ بود امروز شاهد درخشش هر چه بیشتر این
شرکت می بودیم، اما از روز اول تعهد ما یک چیز بود: رسیدن به هدف به هر زحمت و نه به هر قیمت
طی نزدیک به 4 سال گذشته اشتباهات فراوانی نیز در این مسیر داشته ایم و هیچ گاه آن را کتمان ننموده و نمی کنیم؛ اشتباهات
ما بر حجم و کیفیت موفقیت عده بسیاری تاثیر منفی از خود بجای گذاشت و عده زیادی از اعضای خانواده سیمرغ را در طی
این مسیر از دست دادیم. اما به یاد داشته باشیم که همواره نوک پیکان بیشترین فشار را بر روی خود احساس می کند و سیمرغ
به عنوان یک شرکت پیشگام از این قاعده مستثنی نبود.
به هر حال گذشته به تاریخ پیوسته است و تجربیات بسیار ارزنده ای را به ما آموخت؛ امروز را به عنوان هدیه ای گرانقدر دراختیار داریم و آینده ای که خوب و بد آن وابسته به امروز ماست. تفکرات و تلاش های امروز ما تعیین کننده فردایی روشن یا تاریک خواهد بود...
سیمرغ در طی عمر 4 ساله خود بارها به مو رسید اما ریشه بلند و محکم افکار ما همواره ما را در این مسیر پر پیچ و خم نگاه داشت و وجود رویایی بزرگ در ذهن ما امروز ما را کنار هم قرار داده است. همواره باور داشته ایم که می توانیم و حفظ این باورارزشمند تضمین کننده بقا و موفقیت ماست.
به یاد داشته باشیم که ذات سیمرغ بر موفقیت است، بر رسیدن به قله های افتخار؛ حتی اگر موفقیت بر قله کوه قاف منزل داشته باشد، ما باور داریم که به عنوان یک خانواده همدل و قدرتمند آن را فتح می نماییم. ما ز بالاییم و بالا می رویم؛ ذات ما چیزی نیست جز کسب ارزش و ارزش آفرینی.
در طی این مسیر رویا ها و باور های ما و تلاش خیره کننده اعضای این خانواده را با خود خواهیم داشت. امروز ابزار و امکاناتی در مجموعه سیمرغ وجود دارد که رسیدن به موفقیت را برایمان کوتاه تر می نماید. مسلما در مسیر پیش روی خود سختی های فراوانی خواهیم داشت و با چالش های بسیاری روبرو خواهیم بود، اما باور داریم که هیچ تپه ای وجود ندارد که سر پایینی نداشته باشد!

ما بر آن عهد که بستیم هستیم

امروز افتخار آن را داریم که به همگان اعلام داریم که پرواز سیمرغ به سمت قله های موفقیت ادامه خواهد داشت و پر قدرت تر از همیشه این مسیر را طی خواهیم نمود و برای رسیدن به مقصود خود بار دیگر اولین هایی را بنیان خواهیم گذاشت..
به زودی اعضای خانواده سیمرغ شاهد تغییراتی چشمگیر، موثر و هم راستا با اهداف خود خواهند بود.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :