اخبار
1396/04/28 13:28

اطلاعیه شماره 129: نحوه شارژ،ارسال و توزیع کالا

اطلاعیه شماره 129

ضمن خیر مقدم به اعضای جدید خانواده بزرگ سیمرغ و با توجه به سوالات مکرر مشاورین محترم فروش در خصوص نحوه شارژ ، ارسال و توزیع موارد به شرح ذیل باستحضار می رساند.

  • 1-محصولات مصرفی، برند و پرفروش که مجوز فروش آن ها توسط کمیته محترم نظارت از قبل صادر گردیده در اسرع وقت در فروشگاه های این شرکت شارژ می گردد و ثبت سفارش تنها به صورت حضوری و تحویل آنی از فروشگاه خواهد بود. (یادآوری می گردد نمایش موجودی فروشگاه ها از روی سایت فروشگاه  آن شهرامکان پذیر می باشد)
  • 2-ثبت سفارش محصولات مصرفی، برند و پرفروش در شهر هایی که فروشگاه ندارد، از روی سایت ارسال گروهی صورت می گیرد و با انتخاب نماینده ارسال گروهی فاکتور های ثبت شده به صورت تجمیعی برای نماینده ارسال و از این طریق تحویل مشاورین محترم فروش خواهد شد. (یادآوری می گردد باتوجه به زیرساخت  IT هر نماینده ارسال گروهی دارای پنل مختص به خود می باشد و کلیه فرآیند رسیدن محصول به مشاور محترم فروش از طریق شرکت رصد و ممیزی می گردد)
  • 3-محصولات یونیک و تخصصی علاوه بر شارژ در فروشگاه ها و فروشگاه ارسال گروهی، امکان ارسال درب منزل را نیز دارا می باشند و عزیزانی که تمایل دارند این گونه محصولات مستقیما درب منزل خود و یا مشتری نهایی ارسال گردد می توانند از طریق ثبت سفارش در فروشگاه آنلاین سایت اقدام نمایند. (یادآوری می گردد ارسال اینگونه محصولات از طریق پست خصوصی و به صورت هوایی خواهد بود و سفارشات بالای ۲۰۰ هزار تومان به صورت رایگان ارسال خواهد شد)

روابط عمومی شرکت سیمرغ عصر تجارت

 

 

                                                                                    

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :