اخبار
1378/10/11 00:00

اطلاعیه شماره 35 : برگزاری دوره آموزشی بازاریابان فعال و برتر سیمرغ نیمه اول مهر ماه 1394 – مالزی ( کوالالامپور )

به نام خدا 

پرواز سیمرغی ها بر  فراز قله های دانش
برگزاری دوره آموزشی بازاریابان فعال و برتر سیمرغ
نیمه اول مهر ماه 1394 – مالزی ( کوالالام​پور )

آموزش و ارتقای مستمر دانش ، مهارت ها و توانمندی های بازاریابان سیمرغ یکی از مهم ترین رویکردها و استراتژی های مدیریت شرکت بوده و در اولویت برنامه های اجرایی قرار دارد . توسعه فردی و جمعی بازاریابان در حوزه دانش بازاریابی شبکه ای و تجارت بین المللی در این صنعت ، در برنامه های آموزشی شرکت بیش بینی شده و همانگونه که در اطلاعیه شماره 30 اعلام گردید اولین دوره آموزشی بازاریابان فعال و برتر در مهر ماه 94 در کشور مالزی برگزار خواهد شد . 
در این دوره یک هفته ای ، ضمن تشکیل کارگاه های آموزشی ( با حضور اساتید ایرانی و خارجی ) با محتوای جایگاه بازاریابی شبکه ای در تجارت جهان ، نحوه عملکرد شرکت های برتر دنیا در این صنعت ، اصول موفقیت در توسعه فرهنگ بازاریابی شبکه ای اخلاق محور ، جایگاه مسوولیت اجتماعی در این صنعت وضرورت توسعه فردی و تیمی ، شرکت کنندگان،  بازدید های ساخت یافته ای  از بزرگترین شرکت های بازاریابی شبکه ای جهان از جمله : AMWAY , COSWAY , AVON  ، خواهند داشت و از نزدیک با نحوه فعالیت ها و فرایند های این شرکت ها اشنا خواهند شد . 
همانگونه که در اطلاع رسانی های قبلی اعلام گردید ، 16 نفر از بازاریابان فعال و برتر از سراسر کشور با بالاترین میزان فروش برای حضور در این سفر علمی آموزشی انتخاب و دعوت خواهند شد . 

دوره علمی آموزشی مالزی کاملا رایگان بوده و به عنوان قدردانی از تلاش بازاریابان فعال سیمرغ برگزار می گردد .

امیدواریم شما یکی از شرکت کنندگان در این دوره آموزشی باشید
بازاریابانی که بر اساس میزان فعالیت خود  احتمال می دهند یکی از منتخبین این دوره آموزشی باشند ، لازم است از هم اکنون تدابیر لازم را برای سفر اتخاذ نمایند و گذرنامه معتبر با حداقل 7 ماه اعتبار از اول مهر را آماده نمایند . 
این دوره آموزشی توسط مرکز تحقیقات توسعه مدیریت سبا (MDRC ) و بر اساس متد علمی در سطح بین المللی ، برنامه ریزی و برگزار می گردد 

 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :