حریم خصوصی
حریم خصوصی کاربران
شرکت سیمرغ با تاکید بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران، مشخصات واطلاعات مخصوص به هر کاربر که به کمک آن ها می توان کاربران شرکت سیمرغ را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود را از کاربران خود دریافت می کند، مانند: نام ونام خانوادگی، کد ملی، نشانی، شماره تلفن، حساب بانکی و ...

نحوه استفاده از اطلاعات دریافتی از کاربران
افراد پس از ورود به شرکت سیمرغ و ثبت مشخصات خود مانند نام و نام خانوادگی، شماره تماس و... به عنوان کاربر شرکت سیمرغ شناخته خواهند شد. کلیه مشخصات ثبت شده و اطلاعاتی مانند پرداخت های بانکی در اختیار شرکت سیمرغ خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در شرکت سیمرغ نخواهد بود و جهت صدور شماره بازاریابی ملی در اختیار کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای و دیگر نهادهای ذی صلاح نیز قرار می گیرد.
شرکت سیمرغ حق فروش و یا اجاره اطلاعات شخصی کاربران را از خود سلب نموده است، مگر در صورت تخطی کاربر از قوانین درج شده در بخش قوانین و مقررات و وجود شاکی یا شاکیانی نسبت به عملکرد وی.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
کاربر می تواند اطلاعات ثبت شده خود را (به غیر از مشخصات پایه شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، ایمیل و شماره مدرک شناسایی) در بخش مربوط به مشخصات تغییر داده و ویرایش کند.

محدودیت دسترسی به اطلاعات
شرکت سیمرغ دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های شرکت سیمرغ نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است. کلیه اطلاعات مربوط به سیستم شرکت سیمرغ در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند. به جهت اهمیت موضوع شرکت سیمرغ با استخدام افراد متخصص در زمینه امنیت شبکه موفق به دریافت گواهی امنیت وب سایت و شبکه (SSL) گردیده است.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم شرکت سیمرغ را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.